O firmie Cuki Alfatec

Producent foremek aluminiowych

Cuki Alfatec to firma zorientowana na potrzeby Klientów i na wyzwania stawiane przez rynek. Wachlarz doskonale dobranych działań oraz procesów to zapewnienie jakości, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy oraz niezawodnej obsługi. Wyróżnia nas nieustanne dążenie do pełnej satysfakcji klienta oraz utrzymywanie najwyższych standardów środowiskowych z uwzględnieniem potrzeb naszych pracowników oraz partnerów biznesowych. Jesteśmy zaufanym producentem kompleksowej oferty opakowań aluminiowych oraz dostawcą opakowań papierowych. Stale wprowadzamy na rynek nowe produkty oraz dostarczamy niestandardowe rozwiązania, w zgodzie i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Cuki Alfatec plasuje się w czołówce firm produkujących foremki aluminiowe. Jesteśmy liderem w dystrybucji artykułów opakowaniowych na terenie kraju oraz poza jego granicami. Nasz obszar działania obejmuje: foremki aluminiowe, formy papierowe, foremki drewniane, produkty dla branży piekarniczej, gastronomicznej oraz masarniczej.

Nasze flagowe produkty to m.in. foremki aluminiowe, foremki aluminiowe do zgrzewu, folie aluminiowe, wieczka, tulipany, muffiny, spersonalizowane opakowania papierowe, podkłady pod torty, papier do pieczenia, serwetki dekoracyjne, foremki papierowe, foremki drewniane, akcesoria do cukiernictwa oraz produkty do cateringu.

Z ofertą można zapoznać się w zakładce OFERTA

 

Jesteśmy członkiem Cuki Group

 

Firma Cuki Alfatec to połączenie dwóch międzynarodowych sił, wymiana 60-letniego doświadczenia, prospołecznego podejścia do biznesu, proekologicznej i innowacyjnej produkcji oraz pasji do zdrowej i świeżej żywności. Naszym celem jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości oraz zaspakajanie potrzeb nieustannie zmieniającego się rynku m.in. poprzez ciągłe wzbogacanie asortymentu.

Obecnie spółka współpracuje ze wszystkimi wiodącymi hurtowniami w Polsce i poza jej granicami.

 

Siedziba Cuki Alfatec, Wysogotowo, k. Poznania

 

Siedziba Cuki, Włochy


 

Grupa Cuki to pionier na rynkach EMEA. Jest międzynarodową marką, która odgrywa coraz większą rolę we wszystkich kanałach sprzedaży, pełni  kluczową funkcję w sektorze branży Horeca oraz w sektorze opakowań przemysłowych, produkując formy w 4 zakładach produkcyjnych. Przez blisko 50 lat Grupa Cuki Cofresco Professional aktywnie rozwija sektor spożywczy poprzez badania technologiczne oraz poprzez dostarczanie rozwiązań innowacyjnych. Rezultatem jest szereg niezwykle różnorodnych artykułów, zintegrowany system przemysłowy i racjonalna dywersyfikacja produkcji, czynniki, które pozwalają na dużą wszechstronność i dynamikę zgodnie z wymogami rynku.

 

 

 

 

1300
PRODUKCJA

foremek na godzinę

800
ILOŚĆ WZORÓW

różnych form

48
REALIZACJA ZAMÓWIENIA

godzin

Oferta Cuki Alfatec

Nasza oferta

Misja i wizja

 

WIZJA

Chcemy stać na czele producentów opakowań aluminiowych oraz papierowych, o zasięgu międzynarodowym, dostarczając unikatowe i nowoczesne produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 

MISJA

CUKI ALFATEC to firma zorientowana na potrzeby klientów i wyzwania rynkowe. Dokonujemy szereg działań w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów, konkurencyjnych cen, szybkiej dostawy i niezawodnej obsługi. Dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji klienta przy zachowaniu najwyższych standardów środowiskowych, z uwzględnieniem potrzeb naszych pracowników i partnerów biznesowych. Obszerna i stale dynamicznie poszerzana oferta produktowa  jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, co stawia CUKI ALFATEC o krok przed konkurencją, a zadowolenie odbiorców staje się motorem jej dalszego rozwoju. Dzięki uporowi, charyzmie, pasji do pracy i poczuciu misji Wioletty Jankielewicz, założycielki firmy, Grupa CUKI ALFATEC jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie.

Ochrona środowiska

 

Lekkość aluminium gwarantuje większą wydajność w transporcie, magazynowaniu oraz w dystrybucji, czyli zmniejszenie zużycia paliwa, emisji spalin

Ciągła optymalizacja zasobów w produkcji opakowań aluminiowych umożliwia znaczne obniżenie emicji CO2

Aluminium w 100% podlega rycyklingowi

Proces recyklingu aluminium wymaga o 95% mniej energii niż produkcja pierwotna aluminium

75% wyprodukowanego aluminium nadal znajduje się w obiegu (opakowania oraz budownictwo)

Produkcja aluminiowych foremek wymaga mniejszych nakładów surwca oraz energii niż produkcja pojemników innego typu

 

Certyfikaty

-